Sançes kthehet nga Gjermania, qëndron në Angli por..
Alexi Sançes duhet të zgjedhë një midis Bayern Munich dhe Manchester Cityt.

Kohët e fundit u përfol për një kalim të mundshëm të kilianit tek Bayern Munich por se fundmi Sançes është kontaktuar nga ish trajneri i tij tek Barcelona.

Pep Guardiola i ka kontaktuar dëshirën e tij për ta menaxhuar atë tani edhe tek Manchester City.

Ishte Guardiola ai që e mori kilianin tek Barcelona dhe me shumë mundësi do jetë përsëri firuesi i kësaj gare. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2017, ora 19:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori