Sanches po mendon diçka të re që i kënaq tifozët
Alexis Sanchez po mendon ta vazhdojë dhe pjesën tjetër të kontratës së tij në Arsenal pavarësisht spekulimeve për një kalim tek Manchester City, sipas La Tercera.

Bayern Munich kanë qenë gjithashtu i lidhur me një lëvizje për Kiliani. Topçinjtë nuk do ta lalojnë edhe një tjetër sezon në Emirates, derisa kontrata e tij të skadojë në verën e vitit 2018. Topçinjtë nëse marrin miratimin e tij për të qëndruar atëherë do ti
shtrohen proçesit të rinovimit të kontratës në mënyrë që mos ta humbasin me kosto 0 verën e ardhshme, përcjell Albeu.com.


Bayern ofroi për Alexis Arsenal një kontratë të re prej 300,000 paund në javë, por e njëjta ofertë thueht nga tablotet britanike se ishtë ofruar dhe nga Arsenali, në mënyrë për të mbajtur atë në Londër. /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2017, ora 17:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori