Sanchesit i jepet drita jeshile për tu larguar
Arsenali i jep dritën jeshile Alexi Sanches për tu transferuar ku të dojë.

Sipas BBC Sport kilian do të lejohet të largohet këtë verë nëse ai e ka vendosur të largohet. Ofertat për të janë pak por intesnive, Bayernm Munich, PSG dhe Manchester City janë ekipet e interesuara për të.

Duke marrë për bazë dritën jeshile të Arsenalit, Snches mund ta cilësojë veten një lojtarë të Manchester Cityt. Pasi ai vetë sipas Claudio Bravos dëshiron tiu bashkohet klubit. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 14:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori