Sanchez bën seancën stërvitore të parë tek Barça (VIDEO)
Pas transferimit të tij të bujshëm tek ekipi kampion i europës Barcelona tashmë ai ka filluar menjëherë me stërvitjen.Sot ekipi i Barcelonës ka kryer seancën e parë stërvitore nga ku ka marrë pjesë edhe Sanchez.

Sanchez mori pjesë në Kupën e Amerikës e cila u mbajt në Argjentinë,ai ishte pjesë e Kombëtares së Kilit.

Sanchez u transferua gjatë kësaj merkatoje tek Barcelona nga ekipi italian i Udinese tek e cila ai shkëlqeu në sezonin e kaluar dhe ishte një ndër lojtarë më të kërkuar gjatë kësaj merkatoje. /albeu.com/

Shikoni videon:

name="movie" value="http://www.sport.es/swf/CTVPlayer.swf?assetID=954527_es_videos&location=embed"/>name="allowScriptAccess" value="always" />name="allowFullScreen" value="true"/><embed src="http://www.sport.es/swf/CTVPlayer.swf?assetID=954527_es_videos&location=embed" width="480" height="239" name="CTVPlayer" allowFullScreen="true" allowScriptAccess="always" type="application/x-shockwave-flash">embed>
Shtuar më 08/08/2011, ora 15:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori