Sanchez ishte në Paris, por si e komenton Wenger udhëtimin?
Pëlqej
Alexis Sanchez thuhej se ishte në Paris gjatë fundjavës me agjentin e tij, duke ushqyer spekulime për të ardhmen e tij, por futbollisti është kthyer në Londër.

Por Kilian është kthyer në trajnimin e Arsenalit dhe Arsene Wenger ofroi një përditësim mbi gjendjen e tij. "Ai u stërvit mirë të premten. Ai kishte një tendosje të vogël muskulore. Ai është i fokusuar dhe i lumtur në dhomën e veshjes. Dua që ai të qëndrojë dhe ne jemi të vendosur të mos e shesim atë. Po, pres që ai të jetë këtu pas 31 gushtit dhe shpresojmë se në të ardhmen mund ta zgjasim kontratën e tij." përfundoi tekniku francez , përcjell Albeu.com.

Kiliani përflitet për dy pista për tu transferuar Manchester City dhe PSG. Ku favoriti qëndron PSG i cili mund ta kënaqë kilianin me pagën e tij. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2017, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori