Sanchez-Juve, në garë edhe Tottenham
Sirena angleze për Alexis Sanchez, që prej kohësh është në “radarët” e Juventusit. Sipas mediave spanjolle, në gjurmët e "El Nino Maravilla" së fundmi është vendosur dhe Tottenham.

Nëse Giuseppe Marotta dëshiron të sjellë në Torino talentin e Barcelonës, duhet të përshpejtojë tratativat pasi sulmuesi mund të ndryshojë destinacion për në Angli.
Shtuar më 27/05/2014, ora 15:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori