Sanchez te Bayerni? Jo, kiliani habit të gjithë me ekipin e ardhshëm
Sanchez te Bayerni? Jo, kiliani i habit me ekipin e ardhshëm
Dukej se Alexis Sanchez ishte pranë kalimit të Bajerni i Mynihut, por në fakt asgjë nuk është e vërtet.

Lajmet e fundit flasin për një ndryshim plani dhe sulmuesi është drejt transferimit te një klub tjetër i Premier Ligës si Manchester City.

Sulmuesi i Arsenalit ka pranuar ofertën e City-it pasi dëshironte që të ishte nën urdhëratë e Pep Guardiolës, i cili e transferoi nga Udineze pak vite më parë te Barceloja.

Tashmë ka mbetur vetëm zyrtarizimi i transferimit të sulmuesit te “qytetarët” pasi vetë ai e ka bërë zgjedhjen e tij. Mbetet që të bindet vetëm Wenger. /albeu.com/
Shtuar më 07/06/2017, ora 17:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori