Sane te Bayern? Reagon Rummenigge
Numri një i Bayern Munich Karl-Heinz Rummenigge foli në lidhje me transfirmine Sane te klubi gjerman:

"Ne nuk kemi paraqitur ndonjë ofertë për lojtarin. Ai së pari duhet të vendosë nëse do të vijë te Bayern, dhe ne në atë moment ne mund të fillojmë negociatat me Manchester City-n. Ai është një lojtar shumë i fortë, ai ka kualitete, por për aq sa unë e di se ende nuk ka vendosur asgjë”, tha numri një i Bayern. /albeu.com/
Shtuar më 05/06/2019, ora 12:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori