Santos: Ganso do të largohet
Presidenti i klubit Brazilian të Santosit, Luis Alvaro Oliveira ka thënë se talenti i tij mund të largohet nga klubi gjatë kësaj merkato vereje ndërsa destinacioni i tij më i mundshëm mund të jetë Milano.

"Ne nuk do të jemi të lumtur nëse ai transferohet te Corinthias. Ganso duhet të transferohet jashtë vendit dhe me shumë mundësi në Milano. Ai mund të transferohet ose tek Milani ose tek Interi", tha Oliveira. /albeu.com/

Shtuar më 30/05/2011, ora 17:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori