Sarah Felberbaum pret një fëmijë nga De Rossi (FOTO-LAJM)

Sarah Felberbaum është shtatëzënë. Ajo pret një fëmijë nga i dashuri i saj Daniele De Rossi. Sipas mediave italiane ajo është shprehur për disa mikeshat e saj se është gati të presë një fëmijë nga lojtari i Romës dhe i kombëtares italiane. /albeu.com/


Shtuar më 02/09/2013, ora 18:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori