Sarri bëhet trajneri i parë i Chelseat që thyen këtë rekord
Chelsea mposhti sot Crystal Palace me rezultatin e përgjithshëm 3-1 në "Stamford Bridge".

Por Blutë e Londrës nuk kanë humbur akoma në Premier League.

Dhe për këtë arsye ka meritë trajneri italian, Maurizio Sarri, dhe bëhet trajneri i parë i klubit që nuk ka humbur ende në 11 ndeshjet e para në Premier League. /albeu.com/
Shtuar më 04/11/2018, ora 20:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori