Sarri: E ardhmja ime nuk është problem
Pas disa ndeshjeve negative në krye të skuadrës Londineze stoli i Italianit filloi të lekundej, shkruan Albeu.com

Në konferencën për shtyp para ndeshjes se Europa Leagur përballë Dinamo Kiev, Sarri tha se e ardhmja e tij nuk është problem, rëndësi kanë rezultatet, Europa League na shtëpon sezonin.

"E ardhmja ime nuk është një zgjidhje e madhe, problemi i vetëm janë rezultatet, unë dua të fitoj për klubin jo për vete, une kam qenë i sifurt më parë, une jam tani dhe mendoj vetëm për rezultatet dhe performancën tonë". /albeu/com/
Shtuar më 06/03/2019, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori