Sarri e largon nga fusha, Ronaldo "shpërfill" trajnerin (VIDEO)
Pas zëvendësimit në Champions League, Cristiano Ronaldo sërish u ndërrua nga trajneri i Juventusit, Maruzio Sarri, pasi nuk po prodhonte asgjë.

Portugezi u largua duke e injoruar trajnerin Sarri, që hodhi në fushë Dybala.

CR7 iu drejtua tunelit dhe nuk shkoi as në stol, duke folur nëpër gojë.
Shtuar më 10/11/2019, ora 22:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori