Sarri te Juventusi, kjo video po "tërbon" tifozët bardhezi (VIDEO)
Mauricio Sarri duket se e ka marrë vendimin për tu rikthyer në atdhe sipas disa mediave por edhe deklaratës së tij ku thot, "rikthimi në atdhe është i parefuzueshëm".

Edhe pse zyrtarizimi nuk ka ndodhur ende një kalim i italianit te zonja e vjetër ka nxitur mjaft polemika për shkak të ish skuadrës së tij Napolit.

Tifozët e Napolit, por edhe lojtarët kanë filluar ta quajnë tradhëtar këtë e konfirmoi edhe lojtari aktual i Chelsea dhe ishi-Napolit, Joninho i cili u shpreh, "në rast se Sarri kalon te Juventusi të Napoli do ta quajnë tradhëtar".

Një video ka filluar të qarkullojë me shpejtësi duke u bërë virale kur Sarri i nxirrte gishtin e mesit tifozëve të Juventusit.
Megjithatë, inatet duket se janë harruar dhe palët janë gati të bashkëpunojnë.

Tashmë për ironi të fatit do të ndodhë e anasjellta për Sarrin. /albeu.com/
Shtuar më 05/06/2019, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori