Sassuolo - Inter, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" pa Lukakun (FOTO LAJM)

Interin e pret një ndeshje e vështirë ndaj Sassuolos në udhëtim, në kuadër të ndeshjes së nëntë.

Sassuolo është një prej skuadrave me futbollin më të mirë në Serie A këtë sezon, teksa pas tetë ndeshjesh nuk njeh humbje, duke arritur pesë fitore dhe tri barazime.
Shtuar më 28/11/2020, ora 14:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori