Sassuolo-Juve, Allegri konfirmon armatën e sulmit (FOTO)

Sassuolo-Juventus sezonin e kaluar ishte pika e kthesës për kampionët e Italisë, të cilët pësuan një humbje të befasishme me një gol të shënuar nga Pellegrini me goditje dënimi.

Këtë sezon gjërat kanë ndryshuar pasi bardhezinjtë janë në krye të renditjes dhe e shohin këtë transfertë shumë të rëndësishme.

Sassuolo nuk është më ekipi i sezonit të kaluar, ndërkohë që Allegri do të luajë sërish me shumë forca sulmuese. Më lart keni dhe formacionet e të dyja skuadrave./albeu.com/

Shtuar më 29/01/2017, ora 13:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori