Sassuolo kalon në avantazh ndaj Napolit (VIDEO)
Ekipi Napolit nuk po e ka aspak të lehtë ndaj Sassuolo pas një pjese të parë të mbyllur 0-0 pjesa e dytë ka rezervuar një gol për Sassuolo në minutën e 53’ me kapitenin Berardi.

Minuatat e mbetura janë mjaft deçizive për djemtë e Ançelotit të paktën për të barazuar rezultatin.

Tani është duke u luajtur minuta e 58 dhe kemi akoma edhe 30 minuta lojë në të cilat Napoli do të kërkojë të barazojë, pse jo të kthejë rezultatin. /albeu.com/

Shtuar më 10/03/2019, ora 19:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori