Sassuolo shokon Napolin (VIDEO)

Sassuolo ka kaluar në avantazh ndaj Napolit në "Mapei Stadium".

Ai që ka shënuar golin është mesfushori, Matteo Politano në minutën e 23'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 25'-të. /albeu.com/
Shtuar më 31/03/2018, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori