Schalke 0-3 Bayern Munich, notat e lojtarëve (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bayern Munich ka arritur ta mposht me lehtësi Schalken me rezultat 3-0. Robert Lewandowski, James Rodriguez dhe Arthuro Vidal shënuan golat për bavarezët në këtë ndeshje.

Lojtar i ndeshjes është James Rodriguez që ka marr notë 9.3. Mirë u paraqitën edhe Tolisso dhe Rudy që morën nota mbi 8.00.

Lojtari më i mirë i Schalkes ishte portieri Fahmann që u vlerësua me notën 7.0. Më i dobëti në këtë ndeshje është Naldo që është notuar me 5.9. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2017, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori