Schalke mbret i Kupës Gjermane (VIDEO)
Huntelar
Skuadra e Schalke 04 ka fituar Kupën e Gjermanisë me rezultatin 5-0 kundrejt Duisburg në një finale ku ka folur në çdo çast për ekipin e minatorëve të cilët nuk kanë mbetur pa trofe këtë sezon.

Për Schalken shënuan Huntelaar në minutat 22' dhe 70'. Draxler shënon në minutën e 18', Howedes në minutën e42' dhe së fundmi Jurado në minutën e 55'. /albeu.com/
Shikoni golat:


<param name="movie" value="http://videa.hu/flvplayer.swf?v=dRDbgXRoBdxgmL8q" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="allowFullScreen" value="true" />http://videa.hu/flvplayer.swf?v=dRDbgXRoBdxgmL8q" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash" />
http://videa.hu/videok/sport/dui-0-5-sch-dRDbgXRoBdxgmL8q" title="Dui 0-5 Sch">szólj hozzá: Dui 0-5 Sch
Shtuar më 21/05/2011, ora 21:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori