Scholes: Në finale do të luajmë si Barcelona
Paul Scholes
Veterani i Manchester United, Paul Scholes ka thurur lëvdata për rivalin e klubit të tij sa i përket finales së Ligës së Kampionëve, Barcelonën, duke thënë se ata kanë një lojë dhumë të mirë dhe se Djajtë dëshirojnë të luajnë si ata.

" Ne e dimë që Barcelona është një klub fantastik , një klub që stili i lojës është një gjë të cilën çdo kush e shikon dhe dëshiron të luaj në të njëjtën mënyrë". "Por ne do të gjejmë një mënyrë dhe do ta mposhtim lojën e tyre": tha Scholes për BBC. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2011, ora 13:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori