Schuster kërkon sulmues të ri
Albeu.com
Trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster, është në kërkim të një sulmuesi të ri, shkruajnë mediat spanjolle.Sipas Marca, Schuster, i bindur për ‘lodhjen’ e dy sulmuesve Ruud van Nistelrooy dhe Raul, ka urdhëruar bordin e tij të kërkojnë një numër 9 të ri për ekipin e tij, para përfundimit të afatit kalimtar të verës.

Drejtuesit e Realit janë të ndarë se kush do të mund të ishte arritja më e mirë, dhe derisa Mijatovic kërkoj sulmuesin e Ajaxit, Klaas Jan Huntelaar, Miguel Angel preferon atë të Valencias, David Villan.
Shtuar më 12/08/2008, ora 22:28
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori