Schwein-i le super të dashurën për Ana Ivanoviç (FOTO LAJM)

Çifti në Beograd
E përditshmja gjermane "Bild" publikon një lajm bombastik që lidhet me futbollistin e Bayern Munchen dhe kapitenin e ri të Gjermanisë, Bastian Schweinsteiger. Kësaj rradhe lajmi nuk ka të bëjë me lojën e futbollit por me jetën private të tij.

Sipas "Bild", Schweinsteiger është ndarë nga e dashura e tij, modelja Sarah Brandner, me të cilënm kishte disa vite lidhje, dhe ka nisur një romancë të re me tenisten serbe Ana Ivanoviç.

Madje "Bild" publikon edhe një foto teksa çifti i ri qëndron pranë njëri-tjetrit të kapur për dore. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2014, ora 15:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori