Schweinsteiger, Milani ekip i madh
Bastian Schweinsteiger Foto:AP
Njëri nga kandidatët kryesorë për "Misterin X" tek Milani, Schweinsteiger ka deklaruar se skuadra e Milanit është shumë e madhe. Milani e kërkonte disa kohë më parë mesfushorin e Bayernit.

"Skuadra e Milanit është shumë klub i madh dhe me shumë e shumë suksese dhe kjo më bën të nderuar ta di se një klub si Milani më ka kërkuar".

"Por e ardhmja ime nuk dihet ende as unë nuk e di çfarë do ndodhë pasi për momentin jam me Bayern Munich dhe gjithçka mund të ndodhë në një të ardhme", tha mesfushori gjerman.
Shtuar më 16/08/2011, ora 15:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori