Sedorf: Jemi të varur nga Ibra
Clarence Seedorf
Alarmi i parë, në një situatë që nga një këndvështrim i parë duhet të jetë shumë entuziasmante, e jep Clarence Seedorf, një që flet pak por korrë kot. – Kujdes po bëhemi të varur nga Ibra. – ky ka qenë komenti i hollandezit. Dhe problemi është pikërisht ky. Ka qënë vetëm Ibra. Gola, pesë në gjashtë ndeshje, dhe për pasojë edhe pikë, 8-9 pikë vetëm nga Ibrahimovic. – Edhe loja jonë po bëhet e mërzitshme. Jemi bërë shumë të parashikueshëm, e kemi humbur befasinë e një kohe. Luajmë shumë me topa të gjatë në drejtim të Ibrës. Nuk mund të varemi gjithmonë prej tij përndryshe bëhemi si Inter në champions.- kanë qënë fjalët e 34 vjeçarit të Milanit
Shtuar më 29/09/2010, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori