Seedorf, 13 ish-shokët qe e presin te Milan (FOTO LAJM)

Christian Abbiati
Një rikthim në shtëpi për Clarence Seedorf, që siç e tha edhe dje në konferencën për shtyp në Rio De Janeiro (ku i dha lamtumirën Botafogos) nuk mund ti thoshte jo ftesës së Milanit, klub me të cilin ka luajtur për 10 vjet.

Hollandezi në "Milanello" do të rigjejë 13 ish-shokë të tij, pra një sërë futbollistësh, të cilët i njeh shumë mirë së pari si shokë dhe miq. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2014, ora 11:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori