Seedorf: Balotelli, një djalë shumë i ëmbël (VIDEO)
Në konferencën e tij të parë si trajner i Milanit, Clarence Seedorf flet për Mario Balotellin, të cilin e quajti "një djalë të ëmbël" dhe për skemën taktike që do të përdorë skuadra nën drejtimin e tij: 4-2-3-1 me qëllimin realizimin e një loje sulmuese.

Hollandezi u shpreh se: "Më shumë se modulet, ajo që ka rëndësi është filozofia e skuadrës". /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2014, ora 10:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori