Semedo thyen heshtjen, shpjegon sherrin me Neymarin
Pëlqej
Mbrojtësi i Barcelonës, Nelson Semedo, më në fund ka shpjeguar incidentin që kishte me Neymarin gjatë verës.

“Ishte një situatë normale e stërvitjes, por kemi preokupime tjera. Nuk më ka prekur sepse kam pasur përkrahjen e gjithë ekipit dhe shokëve të mi”.

“Sapo erdha dhe një lojtarët me më ndikim në ekip u fut në konflikt me mua, kjo pas një stërvitje normale”.

“U dëshpërova për momentin, por gjithashtu arrita të mbahem. E kuptova, kjo pasi ai po kalonte në një moment të vështirë pasi dëshironte të largohej”, ka thënë Semedo. /albeu.com/
Shtuar më 12/12/2017, ora 15:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori