Serbët pije falas nëse pëson gol Shqipëria, ja si i përgjigjet një lokal në Kosovë (FOTO)

Lokali ne Kosove
Një lokal në Serbi disa ditë më parë njoftoi klientët se për çdo gol që pëson Shqipëria ata do të qerasen me nga një pije falas.

Nuk ka vonuar kundërpërgjigja nga një lokal në Prishtinë duke i dërguar një mesazh ironizues.

"Për çdo gol të Serbisë në "Euro 2016" të gjithë pijet janë 100% free. Forca Shqipëri" thuhet në njoftimin e këtij lokali të njohur në kryeqytetin e Kosovës.
Shtuar më 08/06/2016, ora 15:28
Bozo
e Mërkurë 8 Qershor 2016, Ora 16:54
Kete te serbise po e kuptoj shume mire por at te kosoves jo : per cdo gol te serbise ne euro 2016 te gjithe pijet jane 100% gratis...a eshte serbija ne euro 2016 edhe te japin pije gratis per cdo gol qe shenon serbija ? Pa kuptim
De niro
e Mërkurë 8 Qershor 2016, Ora 17:04
Hahahaah ska kurfar rezoni ..serbia nuk eshte ne euro 2016..hiqeni bile mos qeshen serbet me shqiptart ore kakavan
O bozo O de niro...kukuuuu
e Mërkurë 8 Qershor 2016, Ora 17:38
Kjo është "Ironi": Ironija Eshte tallje e holle dhe e fshehur me intonacion lavderues, qe nenkupton te kunderten.Eshte perdorimi i fjales me kuptimin e antonimit te saj.
bahriu
e Mërkurë 8 Qershor 2016, Ora 19:37
me falni por per ju bozo de nirovicet si katunar ballkani qe jini skeni tru te kuptoni megjithe ate edhe per ju jane pijet free nese shenone serbia o ...
Legolas
e Mërkurë 8 Qershor 2016, Ora 22:48
Kjo qe eshte shkruar nuk e kupton njeri i shendosh pos atynve qe jane mbi 2000m lartesi mbidetare...
Bozo
e Enjte 9 Qershor 2016, Ora 17:20
O bahriu o cobani po cfar leshin ke ti e tpshurrsha ne bire veshit
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori