Serbi Markoviç i jep fitoren Liverpool-it (VIDEO)
Në ndeshjen e vlefshme për javën e 21 të Premier League Liverpool ka mposhtur Sunderland në "Sun of Light" me rezultatin 0-1.

Golin e vetëm dhe të fitores për të "The Reds" e shënoi serbi Lazar Markoviç në minutën e 8 të ndeshjes.

Edhe pse pati raste të shumta nga të dyja skuadrat rezultati nuk ndryshoi deri në përfundim të takimit.

Me këtë fitore Liverpool ngjitet në kuotën e 32 pikëve, në vend të 8, ndërsa Sunderland ndalet në kuotën e 20 pikëve. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2015, ora 15:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori