Serbi mungon pas gati dy vitesh nga minuta e parë
Ai është padyshim një ndër mbrojtësit më të mirë në Angli, ndërkohë që Chelsea e ka një lojtarë të pazëvendësueshëm. Branislav Ivanovic vuan ende nga dëmtimi i ndeshjes me Shqipërinë dhe nuk do të jetë sot i gatshëm për trajnerin Jose Mourinho.

Por e ve♪5anta e mungesës së tij është që serbi ka humbur ndeshjen e parë që nga 11 janari i vitit 2014. Ai është aktivizuar në 63 ndeshje radhazi në Premier League. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2015, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori