Serbi, qeni ndërpret ndeshjen (VIDEO)
Një ngjarje befasuese ka ndodhur në një stadium në Serbi.

Sfida mes Donji Srem dhe Cukarickit dhuroi një ngjarje qesharake.

Një qen dobërmen e ka ndërprerë takimin./albeu.com/
Shtuar më 07/04/2015, ora 21:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori