Serge Aurier ndiqet nga Milani, mund të transferohet në janar
Milani mbetet në kërkim të përforcimeve për merkaton e janarit. Një repart që duhet tëketë prurje është mbrojtja ku në krahun e djathtë Andrea Conti nuk bind dhe kjo u pa edhe në derbin e humbur me Interin.

Boban dhe Maldini kanë hedhur sytë te Serge Aurier i cili që në verë kërkoi largimin nga Tottenham dhe më pas asgjë nuk u konkretizua.

26-vjeçari nuk luan rregullisht nën drejtimin e Pochettinos dhe kërkon të ndryshojë ambient ndërsa kartoni i tij vlerësohet 15 milionë që mund të përballohet nga arka e Milanit.

Shtuar më 22/09/2019, ora 14:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori