Sergio Ramos i kërkon drejtuesve të Realit të blejnë këtë futbollistë
Sergio Ramos ka kërkuar një transferim befasues nga Real Madridi.

Kapiteni i madrilenëve dëshiron që Jose Maria Gimenez të transferohet në "Santiago Bernabeu".

Mbrojtësi uruguajan është bërë lider në mbrojtje e Atletico Madridit, dhe Ramos e do atë në skuadër.

Por, për ta transferuar Gimenezin, Real Madrid duhet të paguajë 40 milionë euro për ta rrëmbyer atë nga rivali lokal. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2019, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori