Seria A: Inter me i forte se kurre me pare (VIDEO)
Albeu.com
Inter është fitues i Derby della Madonnina, në ndeshjen me rivalin e qytetit të Milanos, skuadrën e Milan. Ndeshja përfundoi me rezultat 2:0, ndërsa për Inter shënuan Milito (10') dhe Pandev (65'). Ja golat ...Ndërkohë kanë përfunduar të gjitha ndeshjet në Serie A italiane. Ja rezultatet dhe të gjitha golat e ndeshjeve.

Ja rezultatet:

Inter 2 : 0 Milan
Genoa 2 : 0 Atalanta
Bologna 2 : 1 Bari
Siena 1 : 1 Cagliari
Lazio 1 : 1 Chievo
Palermo 3 : 0 Fiorentina
Livorno 0 : 2 Napoli
Udinese 2 : 3 Sampdoria


Ja golat:


Inter 2 : 0 Milan
Genoa 2 : 0 Atalanta
Udinese 2 : 3 Sampdoria
Livorno 0 : 2 Napoli
Siena 1 : 1 Cagliari
Bologna 2 : 1 BariPalermo 3 : 0 Fiorentina

Shtuar më 25/01/2010, ora 01:51
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori