Seria A: Milan shpeton ne fund (VIDEO)
Albeu.com
Alexandre Pato quhet shpëtuesi i tre pikëve në ndeshjen e zhvilluar sonte mes Fiorentinës dhe Milanit. Pato, golin e fitores e shënoi në minutën e 90-të ndërsa golin e parë për Milanin e shënoi Klaas Jan Huntelaar (81').Golin e vetëm për Fiorentinën e shënoi Alberto Gilardino në minutën e 14-të.

Në ndeshjen tjetër, Udineze në terren të vet mposhti Cagliarin me rezultat 2:1. Ja golat ...
Fiorentina 1 : 2 Milan

Shtuar më 25/02/2010, ora 03:21
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori