Seria A, zenke mes trajnereve te Parmas dhe Catanias (video)
Albeu.com
Silvio Baldini i Catanias dhe Domenico Di Carlo i Parma-s zihen ne ndeshjen Parma-Catania e cila mabroi me rezultata 2:2. Pas nje polemike me fjale, Silvio Baldini gjuan me shqelm trajnerin e Parmes, Domenico Di Carlo.
Shtuar më 28/08/2007, ora 17:02
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori