Serie A 2012-13, formacioni i blerjeve më të goditura (FOTO LAJM)

Samir Handanoviç (Inter) - Ndoshta pjesa më e bukur e një Interi të shëmtuar. Erdhi nga Udinese për 15 milionë ndërsa sot Barcelona ofron për të plot 30 milionë euro.
Pas 4-4-3 me blerjet më të dështuara të këtij sezoni në Serie A, "SoccerMagazine" ka dizenjuar edhe formacionin me blerjet më të goditura gjatë sezonit 2012-2013, i përbërë nga futbollistë, të cilët nuk kushtuan shumë dhe nga të cilët nuk pritej shumë, por në fakt u shndërruan në pika kyçe për ekipet e tyre dhe që sot vlejnë shumë më tepër. /albeu.com/
Shtuar më 29/05/2013, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori