Serie A: Fitore e Romes dhe e Milanit (VIDEO)
Albeu.com
Milani me rezultat minimal 1:0 arrin të mposht Fiorentinën. Pas humbjes javën e kaluar, Roma ka gjetur forcat për të shënuar fitore 2-1 kundër Parmas dhe merr kreun e Serie A, së paku deri nesër kur Interi udhëton te Lazio.Pas kësaj fitore, Roma ka 74 pikë, një më shumë se Interi që do të ketë një sfidë të vështirë nesër në fushë të Lazios. Milani tashmë ka 67 pikë dhe rradhitet i treti.


Ja rezultatet:

Parma 1 : 2 Roma
Milan 1 : 0 FiorentinaJa golat:

Milan 1 : 0 Fiorentina
Shtuar më 02/05/2010, ora 04:47
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori