Serie A: Fitore e Romes dhe Sampdorias (VIDEO)
Albeu.com
Kater gola të Romës në ndeshjen me Palermon. Edhe Sampdoria ka shënuar fitore në ndeshjen me Fiorentinën duke e mposhtur me rezultat 2:0. Golat për Romën i kanë shënuar Matteo Brighi (33'), Julio Baptista (53'), ...... Matteo Brighi (62') dhe John Arne Riise (83'), ndërsa të vetmin gol për Palermon e ka shënuar nga penalltia Fabrizio Miccoli (80').

Në ndeshjen tjetër, Sampdoria ka shënuar fitore në ndeshjen me Fiorentinën me golat e Franco Semioli (16') dhe Giampaolo Pazzini (40').


Ja golat:

Roma 4 : 1 Palermo

Shtuar më 14/02/2010, ora 05:43
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori