Serie A: Milan me ne fund i "thyen kemben shejtanit" (VIDEO)
Albeu.com
Milan me ne fund arriti te dale nga kriza e deritanishme. Ne ndeshjen e sotme me Romen, Milan arriti te shenoje fitore me golat e Ronaldinhos nga penalltia dhe te Patos. Ja rezultatet dhe golat e ndeshjeve te zhvilluara sonte ne Serie A ...Ja rezultatet

Udinese 1 : 3 Atalanta
Napoli 2 : 1 Bologna
Parma 1 : 0 Siena
Lazio 1 : 1 Sampdoria
Livorno 1 : 2 Palermo
Chievo 1 : 2 Bari
Catania 2 : 1 Cagliari
Milan 2 : 1 Roma


Ja golat:


Milan 2 : 1 Roma

Shtuar më 19/10/2009, ora 02:43
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori