Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Serie A, Napoli shpërdoron "dhuratën" e Romës (VIDEO)
Tjetër hap fals për Napolin. Pas disfatës në Europa League skuadra e Walter Mazzarrit është ndalur në një barazim pa gola në shtëpi përballë Sampdorias në ajvën e 25 të kampionatit. Edhe pse kishte një mundësi të artë për t'iu afruar me dy pikë Juventusit, napolitanët kanë dështuar duke thelluar krizën në kampin e tyre.

Në ndeshjet e tjera bie në sy fitorja e Torinos përballë Atalantas, humbja e UdineseGenoa dhe fitorja në transfertë e Cagliarit ndaj Pescaras.

Në mbrëmje luhet sfida Fiorentina-Inter, ndërsa nesër Siena-Lazio. /albeu.com/

Catania 1 - 0 Bologna
Genoa 1 - 0 Udinese
Napoli 0 - 0 Sampdoria
Pescara 0 - 2 Cagliari
Torino 2 - 1 Atalanta
Shtuar më 17/02/2013, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori