Serie A, nga Klose te Buffon: ja futbollistët në "skadim" (FOTO LAJM)

ATALANTA: Stendardo, Maxi Moralez, Denis, Cigarini
Pëlqej
Pas dy javësh mbyllet merkatoja e verës 2014 dhe futbollistët që përmendim në foto-galerinë e mësipërme mund të luajnë një rol shumë të rëndësishëm: kontrata e tyre skadojnë në verën e ardhshme çka do të thotë se që nga 1 janari kanë të drejtë të shkojnë në cilin ekip që dëshirojnë e parametra zero.

Për disa prej tyre rinovimi duket thjesht një formalitet, ndërsa për të tjerët lamtumira duket e sigurtë. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori