Serie A: Pas Interit edhe Milan deshton te fitoje (VIDEO)
Albeu.com
Barazim i Milanit në San Siro, ku Milan nuk arriti të shënojë fitore në ndeshjen kundër Napolit. 1:1 ishte rezultati i ndeshjes dhe një mundësi e humbur për të marrë kreun e tabelës.Ky barazim e lë Milanin në pozitën e dytë në tabelë me një pikë më pak se lideri Inter dhe tre pikë më shumë se Roma që mban pozitën e tretë.


Ja rezultatet:

Siena 1 : 0 Bologna
Chievo 1 : 1 Catania
Cagliari 0 : 2 Lazio
Atalanta 3 : 0 Livorno
Milan 1 : 1 Napoli
Bari 1 : 1 Parma
20:45 Sampdoria - : - Juventus


Ja golat:

Milan 1 : 1 NapoliBari 1 : 1 ParmaAtalanta 3 : 0 Livorno
Shtuar më 22/03/2010, ora 00:20
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori