Serie A, rënditja pa gabimet arbitrale
Pas javës së 25 të Serie A kompania e basteve "Paddy Power" ka riformuar rënditjen pa gabimet arbitrale. Roma merr kreun duke lënë pas Juventusin (verdhekuqtë kanë një ndeshje më pak).

Napoli ruan vendin e tretë i ndjekur nga Fiorentina, Inter dhe Verona, ndërsa Milan qëndron në vend të 10 me 35 pikë. /albeu.com/

Shtuar më 25/02/2014, ora 13:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori