Sevilla-Leicetser, dueli nga e cili pritet çdo rezultat (FOTO)
Sonte në mbrëmje do të luhet dhe një tjetër sfidë shumë interesante mes Sevillas dhe Leicesterit. Skuadra spanjolle është dukshëm favorite duke parë dhe eksperiencën e madhe që ka në eventet europiane dhe por dhe momentin e vështirë që po kalojnë kampionët e Anglisë.

Debutuesit e turneut prestigjioz, nen drejtimin e Claudio Ranierit, mbërritjen në këtë faze si kryesuesit e grupit G, por tashmë do të përpiqen që të marrin një rezultat sa më pozitiv në sfidën e parë.
Më lart keni dhe formacionet e mundshme për të dyja ekipet./albeu.com/
Shtuar më 22/02/2017, ora 12:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori