Sevilla shokon Barcelonën (VIDEO)
Pëlqej
Sevilla ka dyfishuar rezultatin ndaj Barcelonës në "Ramon Sanchez Pizjuan".

Këtë herë është sulmuesi, Ben Yedder në minutën e 76'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 80'. /albeu.com/
Shtuar më 23/01/2019, ora 23:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori