Sezoni i kaluar ishte katastrofë për Manchester United
Pëlqej
Sezoni i kaluar ishte një katastrofë për Manchester United por kapiteni i këpsaj skuadre Wayne Rooney është i vendosur për t'i ndrshuar gjërat.

“Ne nuk duam që t'i dëshmojmë njerëzit e janë gabim. Ne kemi dalë në fushë dhe duam që të fitojmë për ne, për tifozët dhe për klubin. Ne e dimë se sezoni i kaluar ishte katastrofë. Nuk ishte mjaft mirë dhe gjithmonë është keq kur United vuan, të tjerët konkurrentët gëzohen. Ne e dimë se klubi është i suskesshëm dhe duhet që të bëjmë të pamundurën për ta kthyer aty ku e ka vendin”, u shpreh Rooney. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 12:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori