Sezoni i parë me Puma-n, Milani prezanton uniformat e reja (FOTO LAJM)

Milani këtë sezon pas formës së dobët u braktis dhe nga sponsori më i madh Addidas.

Por kuqezinjtë përfunduan tek një tjetër emër i madh si Puma. Ditën e sotmë janë prezantuar unoforma e parë dhe e dytë e klubit kuqezi dhe pas pak ditësh do të bëjnë dhe debutimin.

Për ti zbuluar me detaje ndiqni fotot. /albeu.com/
Shtuar më 09/05/2018, ora 15:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori