Sfida 10 vjeçare e Sportmediaset (FOTO LAJM)

Sportmediaset është media më e madhe sportive në Itali dhe jo vetëm. Gjigandët Italian kanë publikuar sot disa nga shkrimet e tyre prej vitit 2009, dhe si ka ndryshuar pas nje dekade. Nëse jeni kurioz si ka vijuar me lajmet Sportmediaset prej nje dekade shfletoni përmes galerisë.
Shtuar më 17/01/2019, ora 14:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori